אודות

NapUp הוא הפתרון האמיתי הראשון, המאפשר לילד שלך לישון בנוחות ובבטחה כשאתם בדרכים ולך נותן שקט ויכולת להתמקד בנסיעה ללא התעסקות עם ראשו הנופל קדימה ולצדדים.  עם עיצוב חדשני, יזם שהפתרון בער בתוכו ועבודה משותפת של מעצבים, רופאים, מהנדסים, והכי חשוב, הורים, NapUp נולד.

NapUp לא רק נוח אלא עבר בהצלחה מבחני ריסוק ועמד בתקנים המחמירים האמריקאים והאירופאיים, עומד בתקני חומרי הגלם המחמירים ביותר וכל זאת מתוך דאגה לנוחות ובטחונו של הילד שלך.

NapUp לא רק מציע ערך ערך מוסף ונוחות אלא גם פשוט להתקנה וקל לשימוש.

 

משימתנו

גם אם בכסא בטיחות או בוסטר, גם בנסיעה קצרה או ארוכה הילדים שלנו כאן ובעולם כולו נרדמים ברכב וראשם מטלטל מצד לצד וקדימה. שלא כמו כל הפתרונות הקיימים ושהיו קיימים עד היום בשוק, כולל המלצת שונות ומשונות של הורים מתוסכלים מאי מציאת פתרון לבעיה שמטרידה את כולנו, בין לשים חיתולים, מגבות ועד ישיבה מאחור

 זה לחשוב מחוץ לקופסא NapUp

עמלנו רבות כדי להביא לעולם מוצר עם נגיעות הייטק, עם מנגנוני נוחות ובטיחות מהמתקדמים בעולם, עם מינימום הפרעה לילד ומקסימום נוחות, לחשוב עליו בימי הקיץ החמים  עם מבנה מיוחד בכרית המאפשר מעבר אויר גם בחלק האחורי והכל כמובן בא מתוך ראייה על נוחות מקסימלית ושקט נפשי לנו ההורים

זהו המוצר הראשון מתוך קו מוצרים שיצאו לשוק בחודשים הקרובים ויקלו על כולנו, ההורים, את הנסיעות והיציאות מהבית לנו ולילדנו. 

קנה
עכשיו